Beşiktaş Tır’ı Kırklareli’de stant açtı

19
* Beşiktaş spor kulübü Tır’ı Beşiktaş’ın yeni sezon ürünleriyle Kırklareli Vilayet meydanında 7 Eylül Pazar Günü Stant açtı. 3 gün açık olan stant bugün Kırklareli’nin ilçelerine hareket edecek
HABER MERKEZİ
Kırklareli Vilayet Meydanı’na gelen Beşiktaş BJK Kulübü Tır’ında; bebeklerden, yetişkinlere kadar her kesime uygun bay bayan ürünleri ile stant açtı. Stant’a Remzi Dursun, Mustafa Yıldız ve Osman Onur Güllü, görevli olarak çalıştı. Kırklarelili Beşiktaş taraftarlarının ilgisi yoğun oldu. Görevliler Beşiktaş’a Gönül verenlerden çok memnun kaldılar.
Görevli Mustafa Yıldız;
“Kırklarelili Beşiktaş taraftarları çok ilgi gösterdi ve bizi burada yalnız bırakmadılar, Kırklareli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sezgin Atiz ve Kırklareli’de Beşiktaş’a gönül veren Beşiktaşlılara çok teşekkür ediyorum. Stantta satışlarımız çok iyi Trakya bölgesinde en çok satışı burada yapıyoruz.  Standımızda; forma, kol saati, duvar saati, top, bardak, Kupa, Gibi kulübümüzün ürünleri bulunmakta. Hediyelik eşyalar ve Yavru Kartallarımız için Bebek Kıyafetleri de bulunmakta. Fiyatlara gelince, hediyelik eşyalarımız 5 Lira’dan başlıyor 30 Lira’ya kadar Çıkıyor. Formalarımız 129 Lira’dan satılıyor. Saatler 60 Lira’dan başlıyor ve 500 Lira’ya kadar çıkıyor. Kısacası 5 Liradan 500 Liraya kadar her keseye uygun ürünlerimiz bulunmakta” dedi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here