Beşiktaş Takımı’ndan Kesimoğlu’na ziyaret

0
Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali kapsamında düzenlenen Basketbol Turnuvası’na katılan Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali kapsamında düzenlenen Basketbol Turnuvası’na katılan Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Beşiktaş takımını makam odasının girişinde karşılayan Kesimoğlu’na Beşiktaş’lı oyuncular tarafından çiçek takdim edildi.
Kesimoğlu, Kırklareli Belediyesi olarak engellilere büyük önem verdiklerini ve kendileri için farklı bir yeri olduğunu belirterek; “Onlara belediye olarak pozitif ayrımcılık yapacağımızı her fırsatta söylüyorum. Bizler de üzerimize düşenden daha fazlasını yapmak istiyoruz. Engelli vatandaşların spor yapmasının yaşama sıkı sıkıya bağlandıklarının bir göstergesi olduğunu sizlerde görüyorum. Bu kadar pozitif, enerji dolu olmanız bizleri çok mutlu ediyor.  Biz Kırklareli Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımıza, engelli sporcularımıza elimizden gelen desteği veriyoruz” dedi.
Beşiktaş’lı sporcularda, Başkan Kesimoğlu’na böyle bir organizasyonda yer aldıkları için teşekkür etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here