Belkıs Akkan Meclise veda etti

23
İstanbul Bayındırlık ve İskan Müdür Yardımcılığı görevine atanarak önümüzdeki hafta ilimizden ayrılacak olan Kırklareli Bayındırlık ve İskan Müdürü Belkıs Akkan Kırklareli İl Genel Meclisi Üyeleri’ne veda etti.


HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin dünkü birleşimine katılan Akkan, Kırklareli’nin kendisinde ayrı bir yerinin olduğunu belirterek şunları kaydetti:
“Ben çoğunuz bildiği gibi 2006 yılı sonunda Kırklareli’ne geldim. Yaklaşık 4 yıldır burada çalışıyorum. Memleketinizin ekmeğini yedim, suyunu içtim. Size bu güne kadar öğrendiğim bilgiler sayesinde hizmet vermeye çalıştım. Umuyorum ki başarılı oldum. Çünkü çok yol kat ettiğimizi görüyorum. Hepinize veda ediyorum ama veda etmek bir ayrılış değil. İstanbul’da göreve devam edeceğim müdür yardımcısı olarak. Çoğunuzda beni yakından tanıyorsunuz, ailevi sıkıntılarım var ve o yüzden gitmem gerekiyordu. Hepinizi bekliyorum arkadaşlar, Beşiktaş Balmumcu da her zaman başımın üstünde yeriniz var. Hepinize katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkesle ben çok uyumlu çalıştığımı düşünüyorum. Bundan sonra da yine memleketimiz için hizmet vermeye devam edeceğim. Kırklareli çünkü benim hayatımın bir parçasıydı. Geçenlerde gördüm ki ‘Bizim Kırklareli’ diyorum. Bunu hepinizin huzurunda izah etmek istedim.”
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Tuna Soykan, AK Parti Grup Başkanı Metin Güvenç ile CHP Grup Başkanı Hübseyin Taşkın’da bugüne kadar ilimize verdiği hizmetlerden dolayı Belkıs Akkan’a teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar dilediler. (s)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here