Belediyespor’dan Başkan Çağlayan’a ziyaret

13
Kırklareli Belediyespor Yıldız Basketbol takımı ile Belediyespor Bedensel Engeliler Masa Tenisi Takımı Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ı Makamında ziyaret ettiler. 
HABER MERKEZİ
Takım Antrenörü Nejat Deyrin  “14 Ekim ile 1 Ocak 2013 tarihleri 6 takım arasında gerçekleştirilen İl Birinciliği Turnuvası’nda nağmalup olarak İl Birinciliği’ni kazanan Belediyespor Basketbol Yıldızlar Takımı, 13-17 Mart 2013 tarihleri arasında Balıkesir’de yapılacak olan “Marmara Şampiyonası”nda Kırklareli’yi en iyi şekilde temsil edecektir” dedi. 
Başkan Çağlayan, Belediyespor’un başarılarından mutlu olduğunu, Marmara Şampiyonası’nda düzenlenecek olan turnuvadan derece ile dönmeleri temennisinde bulunduğunu belirtti. 
Daha sonra ise ziyaretlerini gerçekleştiren Bedensel Engeliler Masa Tenisi Sporcuları, Başkan Çağlayan’a 1-3 Şubat 2013 tarihlerinde Konya’da yapılacak olan “Bedensel Engeliler Şampiyonası”na katılacaklarını ve Kırklareli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini aktardılar. 
Başkan Çağlayan ise geçen sene şampiyon olan bu ekibe bu sene düzenlenecek olan turnuvada da başarılar dileyerek her zaman yanlarında olduğunu belirtti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here