Belediye’den vefat eden itfaiye personeli Yavuz’un ailesine yardım

16
Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın çeşitli birimlerinde görev yapan ve son olarak İtfaiye Müdürlüğü’nde çalışırken kansere yakalanan Yusuf Yavuz hayatını kaybetmişti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Gülay Tülüş, Tüm-Bel-Sen Kırklareli Şube Başkanı Salih Canbaz ve Tüm-Bel-Sen İşyeri Temsilcisi Şenay Düzyol, Yavuz Ailesi’ni ziyaret etti.
Vefat eden Yusuf Yavuz’un eşi Gülten ve kızı Merve Yavuz ile görüşen Tülüş, Canbaz ve Düzyol, acılı aileye yeniden baş sağlığı diledi.
Kırklareli Belediye Başkanlığı ve şahsı adına her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Canbaz, her türlü istekleri konusunda kendilerini çekinmeden aramalarını istedi.
Yusuf Yavuz’un vefatına çok üzüldüklerini dile getiren Canbaz;
“Ben Yusuf’la birlikte bir çok birimde görev aldım. Çok iyi ve yakından tanıyorum. Kendisinin amiriydim. Ne bana ne de çalışma arkadaşlarına bir saygısızlık, aksi bir durumu yoktu. Son derece iyi, efendi, çalışmaktan kaçmayan, her işe el atan ve yaptığı her işi başarı ile tamamlayan bir insandı. Apansızın vefat etmesine biz ve çalışmaları çok üzüldük. Siz kendinizi sahipsiz hissetmeyin. Belki Yusuf’un yerini dolduramayız ama sizi de hiçbir zaman ne kurum olarak ne de şahsımız olarak yalnız bırakmayız. Bizi kendinize bir destekçi olarak görün. Her konuda ne isteğiniz varsa çekinmeden arayabilirsiniz” dedi.
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Gülay Tülüş ise Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak her zaman yanlarında olduğunu dile getirdi.
Gülten Yavuz, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Tülüş, Canbaz ve Düzyol’a teşekkür etti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here