Belediye “Sevgililer Günü”nü dolu dolu yaşatacak

47
Kırklareli Belediye Başkanlığı, Kültür Etkinlikleri kapsamında “14 Şubat Sevgililer Günü”ne özel bir dizi etkinlikle hazırlanıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı, Kültür Etkinlikleri kapsamında “14 Şubat Sevgililer Günü”ne özel bir dizi etkinlikle hazırlanıyor.
14 Şubat “Sevgililer Günü”nde Kırklareli halkını birçok özel etkinlik bekliyor. Cumhuriyet Caddesi’nde kurulacak olan “Aşk Yolu”nda düzenlenecek etkinlikler saat 13.30’da Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nun yapacağı açılış ile başlayacak. Trio Müzik Grubu’nun açılışa özel vereceği mini konser ile devam edecek etkinliklerde “Aşk Yolu”nda günün anlamına ilişkin fotoğraf stantları yer alacak. 
* 10 şanslı çifte akşam yemeği…
Çiçek dağıtımının gerçekleştirileceği etkinlikte, toplam 10 şanslı çifte ise akşam yemeği verilecek.
Bu 10 çift, etkinlik alanındaki çekilişin yanı sıra sosyal medya hesaplarından #aşklareli hashtag’ini kullanarak “Sevginin En Güzel Hali”ni fotoğraflayanlar arasından seçilecek. 
“14 Şubat Sevgililer Günü” gece etkinlikleri ise Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da Modern Dans Gösterisi ile başlayacak. Saat 20.30’da Ajda Ahu Giray’ın seslendireceği Edith Piaf Şarkıları ile etkinlikler son bulacak. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here