Belediye Pazarda Halka Aşure Dağıttı

26
*Kırklareli Belediye Başkanlığı Muharrem Ayı vesilesiyle Kırklareli Halkını Aşure’ye doyurdu.
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından Muharrem Ayı dolayısı ile Çarşamba Pazarı girişinde iki Noktada vatandaşlara aşure dağıtıldı.
Çarşamba Pazarı’nın girişinde Sungurbey Caddesinde ve waldorf caddesi Giyim Pazarı Girişinde Belediye başkanlığı stant açarak halka aşure dağıttı. İki Noktada açılan stantta 3 Bin adet aşure dağıtıldı. Pazar Girişindeki stantta, Belediye Başkan Vekili Âdem Sevim, Giyim Pazarı girişinde ise Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider halka Aşure dağıttı. 
Dağıtımı Bizzat Kendileri yaparak halkla iç içe Bu Ayın Kardeşlik, Dostluk, Birlik Beraberlik Ayı olduğu gösterdiler. Mehmet Gider, halkla samimi konuşarak; “Biz kardeşiz halk ile iç içe yaşamasak dertlerimizi anlayamayız.  Muharrem Ayı buna vesile oldu, Bu kardeşliğimiz, samimiyetimiz her zaman devam edecek, Muharrem ayı vesilesi ile halkımıza aşure dağıtıyoruz bu görevin bana verilmesinden çok memnun oldum.” Dedi. 
Halk’tan Belediye’ye Teşekkür
Halktan Tam Not alan Belediyenin Aşure Hizmeti ile Yüzler güldü. Halk; “Belediye Başkanlığımızı Kutluyoruz Bu Mübarek Günlerde Bizleri Unutmayarak Böyle Bir hizmette Bulunuyor. Bize değer veren Başta Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’na ve bu Hizmette emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.”  (Selçuk Vurucu)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here