Belediye Meclisi 6 Temmuz’da toplanacak

15
Kırklareli Belediye Meclisi Temmuz Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nı 06 Temmuz 2010 Salı günü saat 15.00’te gerçekleştirecek.

HABER MERKEZİ

Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın başkanlığında Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan toplantının gündemi ile ilgili olarak Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
“Temmuz Ayı Belediye Meclisi Toplantısı 06 Temmuz 2010 Salı günü saat 15.00’te Belediye Başkanımız Av. Cavit Çağlayan’ın başkanlığında Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
Yapılacak olan toplantıda;
Kırklareli Hareketi Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kofçazlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kırklareli Doğayı Sevenler Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kırklareli Motosiklet Kullanıcıları Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kırklareli Beşiktaşlılar Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kırklareli Şehir Kulübünün İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Kırklareli Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği’nin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Serhat Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Babaeskililer Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin İçkili Yer Bölgesi talebi ile ilgili İmar ve Çeşitli İşler Komisyonları raporunun görüşülmesi. Erkan Morova’nın İçkili Yer Bölgesi talebi.
Norm kadro fazlası memur kadrosunun iptali. İşçi kadro unvanlarında değişiklik yapılması.  “II. Uluslararası Kırklareli Yayla Bolluk Bereket ve Hasat Günleri” kültürel etkinlik programı ile ilgili konunun görüşülmesi. TOKİ Konutları ile şehir merkezi arasında şehir içi taşımacılık hattı ile ilgili Çeşitli İşler Komisyon raporunun  görüşülmesi. Otopark ücretlerinin yeniden belirlenmesi ile ilgili İmar ve Plan Bütçe Komisyonları raporunun görüşülmesi.
Vatandaşlar Tarafından Belediye Meclisine Yapılan Müracaatların görüşülmesi. Resmi Kurum ve Kuruluşlarca Belediye Meclisine Yapılan Müracaatların görüşülmesi. Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne ait konuların görüşülmesi. 01/06/2010 Haziran ayı Meclis toplantısından havale edilen konulara ait İmar Komisyon raporlarının görüşülmesi.
Vatandaşlar tarafından Belediye Meclisine yapılan Müracaatlar;
Ercan Çetin ve Suat Çetin: Kırklareli merkez, Karakaş (İstasyon) mahallesi, kadastro 1480 ada 2 parsel nolu taşınmazın bulunduğu alanda, şehir imar planında “Ticari Alan” olarak plan tadilatı talebi. Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait konular. Kırklareli merkez, Hacızekeriya Mahallesi, kadastro 38 pafta, 4 ada 25 parsel nolu taşınmazın üzerinden geçen imar hattının düzeltilmesi konusu. Kırklareli merkez, İstasyon Mahallesi, Kadastro 393 ada ve 1143 adaların tamamı ile ilgili olarak, 23/12/1991 tasdik tarihli İmar Planında BL-5 olan yapılaşma nizamı, 17/12/1999 tarihinde onaylanan V. Bölge Islah İmar Planında, sehven bitişik 5 kat olarak belirlenmiş olan yapılaşma nizamının BL-5 olarak düzeltilmesi konusu görüşülecektir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here