Belediye Başkanlığı, Ramazan Bayramına hazırlanıyor?

11
Kırklareli Belediye Başkanlığına bağlı ekipler, Ramazan Bayramı’nı, vatandaşların rahat ve huzur içerisinde geçirebilmeleri adına hazırlıklarını sürdürüyor.


HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığına bağlı ekipler, Ramazan Bayramı’nı, vatandaşların rahat ve huzur içerisinde geçirebilmeleri adına hazırlıklarını sürdürüyor.
 Bayram öncesinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için denetimler yoğun şekilde devam etmekte olup, Belediyenin ilgili birimleri bayram günlerinde nöbetçi ekipler ile hizmette olacaktır. Vatandaşlar, Bayram süresince Belediye’nin görev ve sorumluluk alanlarında olan her konuda şikâyetlerini “153 Alo Zabıta” bildirebilecekleri gibi Belediye Zabıta Bürosuna şahsen de yapabilecekler.  
Kırklareli Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Kırklareli’ni en hızlı şekilde Ramazan Bayramı’na hazırlıyor.
 Rutin olarak şehir merkezinde yapılan temizlik çalışmalarını sıklaştıran Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı’nda çalışmalarına devam edecek olup, vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek adına mesai yapacaklardır. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı personeller bayram boyunca Cadde ve Sokaklarda sürekli olarak temizlik çalışmalarına devam edecektir.
 * Asfaltlama çalışmaları hızlandı
 Karakaş Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda çalışma başlatan Belediye Başkanlığına bağlı ekipler, sıcak asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Birçok cadde ve sokakta asfalt kemirme çalışmalarının ardından yeni kaldırım ve sıcak asfalt atma çalışmaları tamamlandı.
 Başkan Çağlayan; “Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak, vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en güzel şekilde geçirebilmeleri adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Gerek Zabıta Müdürlüğü gerek Temizlik İşleri Müdürlüğü Ramazan Bayramı öncesi çalışmalarını titizlik ile yürütüyor. Karakaş Mahallesi’nde Doğalgaz ve Tredaş’ın alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarda başlatmış olduğumuz çalışma sonucu birçok cadde ve sokak sıcak asfalt ile kaplandı. Ekiplerimiz çalışmalarına arlıksız devam edecek olup, vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu Ramazan Bayramı geçirmeleri adına çalışmalar özveri ile devam edecektir” dedi. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here