‘Beklediğimizden de yoğun ilgi gördük’

13
Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Sanem
Karaman; “Kermesimize beklediğimizden de yoğun ilgi gördük. İlk günden
ürünlerimizin yüzde 80’ini tükendi” dedi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede eğitim ve öğretim vermekte olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından okulun çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 7 Nisan 2011 Perşembe günü açılan kermes dün sona erdi.
Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nun karşısındaki dükkanda Okul Aile Birliği tarafından organize edilen Kermeste, öğrenci velilerinin evlerinde yapmış oldukları gıda maddelerinin yanında, zücaciye eşyaları ve giyim eşyaları satışa çıktı.
Açtıkları kermese beklediklerinden daha yoğun bir ilginin olduğunu belirten Okul Aile Birliği Başkanı Sanem Karaman; “Okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla açtığımız kermesimiz dün itibari ile sona erdi. Beklediğimizden daha yoğun ilgi gördük. Kermesi açtığımız ilk gün ürünlerimizin yüzde 80’in satıldı.
Dünde geri kalan kısım tükendi. Kermesimizi açmamızda bizlere büyük destekleri olan okul yönetimine, kermesimizde satışa çıkan ürünleri temin eden okul velilerimize ve kermesimizi açtığımız işyerini bizlere tahsis eden İlhan Başoğul’a teşekkürlerimizi imletiyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.