Bayram Bıyıklı yazılarıyla Kırklar Haber’de

29
Bayram Bıyıklı yazılarıyla Kırklar Haber’de

Bayram Bıyıklı yazılarıyla dün itibariyle artık Kırklar Haber sayfalarında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyaret eden Bıyıklı, artık yazılarıyla Kırklar Haber okuyucularının ufkunu genişletecek. Gazetemizin 10. sayfasında “Huzur Pınarı” adlı köşesi ile siz değerli okurlarımızın karşısına çıkacak olan Bıyıklı’nın hatırı sayılır bir gazetecilik geçmişi var.

Bıyıklı 1961 yılında Kayseri’de doğdu. Eğitimini burada tamamlayan Bayram Bıyıklı uzun bir süre ticaretle uğraştıktan sonra 1982 yılında Türkiye Gazetesi’ne girdi. O yıllardan bugüne kadar gazetecilik ile iştigal etti.

Büro Müdürlüğü, koordinatörlük gibi görevler üstlenen Bayram Bıyıklı 1996 yılında Beşiktaş Bölge Müdürlüğü yapmaya başladı. Bıyıklı 2002 yılında ise Edirne’ye geldi. Bıyıklı şu anda Edirne ve Kırklareli Ihlas Pazarlama ile Türkiye Gazetesi Bölge Müdürlüğü görevine devam ediyor. Bayram Bıyıklı ayrıca Ihlas Pazarlama Huzur Inşaat’ın sahibi.

Bayram Bıyıklı’nın Gündem Gazetesi’nde şu ana kadar toplam 176 yazısı çıktı. Bıyıklı ayrıca 1992-1993 ve 1994 yıllarında Türkiye Gazetesi’nde muhabirlik yaptı.

Bayram Bıyıklı yazılarıyla artık her gün Kırklar Haber Gazetesi’nde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here