“Baykal’a muhalif olmasaydım şimdi milletvekiliydim”

18
* Eski CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Sayın Kılıçdaroğlu, sözcülüğünü yaptığım 30 CHP’li vekil ile beraber Baykal’a karşı imza vermişti.


HABER MERKEZİ
Gazetemiz Köşe Yazarı ve Babaeski Temsilcisi Özkan Başaran’ı işyerinde ziyarette bulunan eski CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, Referandum ve muhtemel bir Erken Genel Seçim konularında çarpıcı açıklamalarda bulunarak; “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile Baykal’a karşı imzacı otuz milletvekili arasındaydı ve o günlerde o grubun sözcülüğünü yaptım, eğer Baykal’a muhalif olmasaydım şimdi vekildim, ilkeli davranarak muhalif tutumumdan taviz vermedim milletvekilliğini kaybetmek pahasına siyaseten zikzak yapmayarak CHP saflarında nefer olarak da çalışmayı en onurlu görev bildim” diyerek sözlerine devam eden Kesimoğlu bir çok konuda geçmişe ışık tutacak çarpıcı açıklamalarına devam etti. .
Babaeski Temsilcimiz Özkan Başaran kendisini ziyaret ederek gündemi sarsacak çok önemli siyasi açıklamalarda bulunan Kesimoğlu ile “Referandumda neden Hayır demeliyiz?”, “CHP’de ön seçim yapılacak mı?”, “Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’nun CHP konusundaki eleştirel açıklamaları” konularında geniş çaplı bir röportaj gerçekleştirdi.
Çok yakında Kesimoğlu’nun önemli açıklamalarını gazetemizde geniş bir şekilde yayımlayacağız. Günlerce konuşulacağına inandığımız çarpıcı açıklamalar CHP Kırklareli siyasetine damgasını vuracak. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here