“Bayanlarımızın çalışmaları ile 3 Milletvekili çıkartacağız”

9
* Cumhuriyet halk partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, CHP Lüleburgaz İlçe Kadın kolları tarafından gerçekleştirilen ziyarette yaptığı açıklamasında, 3 Milletvekili iddiasını tekrarlayarak bunun anahtarının da kadınlarda olduğunu belirtti.


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından dün saat 14.00’te Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı görevine yeni seçilen Vecdi Gündoğdu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.
Ziyareti; CHP Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları Başkanı Makbule Tuna, Sekreter Remziye Şanlıer, Sayman Halime Kuruoğlu, Üyeler Şükrüye Akman, Nalan Şirin, Güzeri Yılmazoğlu, Hanife Oral, Zübeyde Biçer, CHP Lüleburgaz İlçe Mali Sekreteri Hüseyin Ertürk gerçekleştirdi.
CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, CHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Gülay Tülüş ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin hazır bulunduğu ziyarette konuşan İl Başkanı Vecdi Gündoğdu şunları kaydetti:
“Son yaptığımız İl Yönetim Kurulu Toplantımızda 10 maddeden oluşan bir metin hazırladık. Bu metinde Gençlik ve Kadın Kolları’ndan başlayıp, internet sitesi ve mesaj sitesine kadar yapılması gereken her şey yer alıyor. Yaptığımız bu çalışmalar neticesinde İlçelerimizde Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın yeniden teşkilatlandırılması yapıldı.
Bugünde yeni oluşturulan Lüleburgaz İlçe Kadın Kollarımız sizleri ziyarete geldiler. Yeni oluşturulan teşkilatımızdaki bayanlarımızın özverili çalışmaları ile her zaman dile getirdiğim iddiamı tekrardan dillendiriyorum. Önümüzdeki yıl yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli’de kimse heveslenmesin. Parti olarak 3 Milletvekili çıkaracağız. Bunu da kadınlarımızın yapacağı çalışmalarla gerçekleştireceğiz”
* “Çok çalışarak 3 Milletvekili’ni biz çıkartacağız”
CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Makbule Tuna bazı eksiklikleri gidererek oluşturdukları yeni yönetim ile Kırklareli’de 3 Milletvekili çıkartmak için vargüçleri ile çalışacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“Bugün buraya gelerek yeni göreve seçilen İl Başkanımızı tebrik etmek istedik. Bu davaya yıllarını veren bir arkadaşımızı böyle yerde görmek bizleri mutlu etmektedir. Kendisinin partimiz için çok güzel şeyler yapacağı inancındayım. Bizlerde bayanlar olarak çok çalışmalıyız. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde kadını ile erkeği ile partimizin iktidara gelmesi için çok çalışacağız. Lüleburgaz İlçe Kadın Kolları olarak eksikliklerimizi gidererek yeni yönetim oluşturduk. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımız ile daha güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum.
Ülkemizin bugün geldiği konum kapsamında bayanlarımıza daha çok iş düştüğü inancındayım. Yapacağımız çalışmalarımız ile çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Kırklareli’de 3 Milletvekili’ni de partimizin alacağına olan Unancımız sonsuzdur. Bunu da gerçekleştirecek güçteyiz.” (s)
 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here