BATOÇ-SEN’den Ergene Yürüyüşü’ne katılım çağrısı

25
Ergene Platformu bileşenlerinden Bağımsız Tarım Orman ve Çevre Sendikası (BATOÇ-SEN) Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Göksal Çidem yaptığı açıklamasında Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Karamusul Köyü’nde 10 Nisan’da yapılacak olan “Ergene Hayata Dönsün-2” Yürüyüşü’ne Kırklareli’deki tüm Sivil Toplum Kuruluşları’nın katılımını beklediklerini ifade ederek şunları kaydetti:

HABER MERKEZİ
 
“24 Ekim 2010 Pazar günü Edirne’nin Uzunköprüde yapılan "Ergene Hayata Dönsün-1"    eylemine katılımın en az olduğu  il Kırklareli olmuştu. Bilindiği üzere 10 Nisan 2011 Pazar günü Lüleburgaz’ın Karamusul Köyü’nde "Ergene Hayata Dönsün-2" eylemi yapılacak. Yapılacak olan 10 bu eyleme ilimizden katılımın sağlanması için Sivil Toplum Kuruluşları olarak  neler yapabiliriz ve yapmalıyız  bunları tartışmak için birlikte bir tarih belirleyelim.
Ergene Platformu bileşenleri arasında yer almak isteyen ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları ergeneplatformu@gmail.com adresine mail yoluyla ulaşarak iletişim bilgilerini içeren maili yollamaları yeterlidir.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here