“Başkent Oto” Trakya’nın her yerinde

30
Kırklareli’nin Babaeski ilçesi Sanayi Çarşısı’nda 20 yıldır hizmet veren "BAŞKENT OTO" Biçerdöverlerin; Motor, şanzıman ve hidrolik işlerini özenle yaparak, Trakya’nın her yerinde bilinen ve güvenilen firması haleni gelmiş.

HABER MERKEZİ
Biçerdöveriniz, Trakya’nın neresinde olursa olsun yerinde sökerek dükkânında tamir edip tekrar yerine takıp hizmet veriyor. Dükkânında gördüğüm Biçerdöver motorunu, Silivri’den bir Biçerdöverden sökerek, Babaeski’deki işyerine getirip tamir etmiş. Silivri’ye götürüp yerine takacağını anlatan" Ali usta ayrıca" tamir ettiğim makinelere da garanti verildiğini söyledi.
Tamir ettiği biçerdöverler için gece yarısı yatağından kalkıp nerede olursa olsun tarladaki makineye, koşarak gidip hizmet verdiğini anlatan, Ali Kunt usta ayrıca Biçerdöver tamir işlerinin yanısıra, Biçerdöverlerin boya işlerini yaptıklarını da sözlerine ekledi. Tam bir ekip ruhuyla yılardır Babaeski sanayisinin kendi meslek dalının en çok tanınan ismi olan Ali Kunt usta ayrıca oğlu, Bilal Sefa Kunt’ a bir yıkama yağlama dükkânı açmış. Şu sıralar vatani görevini yerine getiren Oğlu’nun yokluğunu hissettirmeyerek yıkama ve yağlama dükkânında Ali usta hiç boş kalmıyor. İç ve dış temizliğin özenle yapıldığı GENÇ OTO Babaeski sanayi çarşısının gözde işyerlerinden.
Sözlerine; iki dükkânı ile Babaeski ve Trakya halkına itina ile hizmet vermenin gururunu taşıdığını anlatarak devam eden Ali KUNT usta Biçerdöver sahiplerine seslenerek;
"Makinelerinizdeki arızaları tarlaya girmeden yaptırın ki hasadı biçerken meydana gelen arızalarla uğraşmayın diyorum ve çiftçilerimize ve biçerdöver sahiplerine bol bereketli bir sezon için dua ediyorum" diyor.
Ali Kunt usta telefonla ulaşıldığı takdirde Trakya’nın her köşesine gideceğini belirterek kendisine ulaşan her makine sahibine yardımcı olacağını söyledi. BAŞKENT OTO sahibi Ali Kunt Ustaya ve ekip ustalarına işlerinde başarılar dileriz. (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here