Başkanlardan Hilmi Kahraman’a tam destek

34
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Alpullu ve Karahalil Belediye Başkanları, 23 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen toplantıda Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’a gönülden destek verdiklerini açıkladılar.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Alpullu ve Karahalil Belediye Başkanları, 23 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen toplantıda Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’a gönülden destek verdiklerini açıkladılar.
Trakya Birlik S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi’nde 23 Ekim 2014 Perşembe günü düzenlenen toplantıya; Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Babaeski Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Buyur, S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Dal, Cemal Vural, Hasan Özgören ve Behti Gere katıldılar. 
Toplantıda konuşma yapan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman; “Bugün bir araya gelmemizin sebebi sohbet toplantısı şekildeydi. Dolayısıyla, Allah nasip ederse, 22 Kasım’da Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi seçimlerimiz var. Sevgili kardeşlerim de daha önceki sivil toplum örgütleri toplantılarına katılamadıkları için, “Biz bu hizmet ekibine gönülden destek vermek istiyoruz.” dedikleri için bir araya geldik. 22 Kasım’da yapılacak olan seçimlerin Babaeski Çiftçisine, Türk Çiftçisine hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eyliyorum.” dedi.
* Kahraman, gücüne güç katmaya devam ediyor
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’ın konuşmasının ardında, Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı, Başkan Kahraman’a desteğini açıkladı. Başkan Kırcı, açıklamasında şunlara yer verdi; “Hilmi Kahraman ve ekibine hep destek, tam destek veriyoruz. Hilmi Kahraman ve ekibine 20 yıldan beri destek veriyorum. Desteklemiş olduğumuz arkadaşlarımızın da 20 yıldan bu yana ilçemize ne kadar iyi hizmet etmiş oldukları ortadadır. Bu da vermiş olduğumuz desteğin ne kadar doğru olduğunu gösterir. Buradaki amacımız ilçemize, köylerimize ve köylülerimize en iyi destek veren, en iyi çalışma sağlayan, en iyi hizmet veren ekibi seçmektir. Hilmi Kahraman ve ekibi de yıllardan beri bunu gerçekleştirmiştir. Burada amaç siyaset değildir, yereldeki halkımıza ve çiftçimize hizmettir. Hilmi Kahraman ve ekibi siyaset yapmamış, köylümüze ve ilçemize büyük hizmetler vermiştir. Yapmış oldukları hizmetler de ortadadır. Bugünden sonraki amacımız da, seçilecek olan bu arkadaşlarımıza başarılar dilemek. Ben de gönülden kendilerine destek veriyorum ve şimdiden başarılar diliyorum.”
Alpullu Belediye Başkanı Saim Kırcı’nın destek açıklamasının ardından, bir destek mesajı da Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen’den geldi. Başkan Seçen, destek açıklamasında; “Ben de Karahalil Belediye Başkanı olarak Hilmi Kahraman ve ekibine her zaman ve geçmişte de destek oldum. Bundan sonra da elimizden geldiği kadar hem gönülden hem de oy olarak desteğimizi sürdüreceğiz. Hilmi Kahraman, uzun zamandan beri Trakya Birlik’te Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği yapıyor. Hiçbir zaman sadece Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi değil Trakya Birlik’e dahil siyaseti karıştırdığını görmedik, şahit olmadık. Bu, çiftçinin seçimidir gözüyle bakıyoruz. Siyaset ayrı bir tarafa tutulmalıdır. Her zaman desteğimiz Hilmi Kahraman ve ekibinin yanında olacaktır. Kendisine şimdiden başarılar diliyorum. Gönül desteğimiz ve oylarımızla her zaman arkasında duracağız. Yapılacak olan seçimin de Babaeskimize, köylerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.
Destek açıklamalarının ardından Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, basın mensuplarıyla 22 Kasım 2014 Cumartesi günü Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi Merkez Depoları’nda gerçekleşecek seçime girmesi muhtemel Trakya Birlik S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi yönetim kurulu üyelerinin taslağını paylaştı. Taslakta şu isimlere yer verildi; “Trakya Birlik Üst Yönetim Kurulu Adayı Hilmi Kahraman, Yönetim Kurulu Adayları Düğüncülü Köyü’nden Mülayim Güler, Mutlu Köyü’nden Cemal Vural, Karahalil Beldesi’nden Hasan Özgören, Pancarköy’den Osman Dal, Ağayeri Köyü’nden Recep Kayabaş, Sofuhalil Köyü’nden Mustafa Buyur. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here