Başkanı Türker ikinci ameliyatını oldu.

1
* Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’in ameliyattan çıktıktan hemen sonra telefonla görüştüğümüz eşi, Başkan Türker’in sağlık durumunun çok iyi olduğunu söyledi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Beldesi Belediye Başkanı Serdar Türker, 23 Haziran’da kazaen çenesinden vurulmuştu. Başkan Türker, önce Kırklareli Devlet Hastanesine sevk edilmiş daha sonra da çenesindeki kurşunun çıkarılması için Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılmıştı. Edirne Tıp Fakültesi’nde yapılan başarılı bir ameliyatla çenesinde ki kurşun çıkarılan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, 27 Haziran 2014 Cuma günü de Edirne Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi de başarılı bir ameliyat geçirdi.
Ameliyattan çıktıktan hemen sonra Serdar Türker’in eşi ile telefonla görüştük. Türker’in eşinin mutluluğu sesinden belli oluyordu. Bize Başkan Türker’in çok başarılı bir ameliyat geçirdiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu ve gazetemiz çalışanları ile sevenlerine selamlarını ilettiğini söyledi. 
Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’e geçmiş olsun diyor,  kısa zamanda sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini diliyoruz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here