BAŞKANDAN MALKARA BELEDİYESPOR’LU FUTBOLCULARA MORAL ZİYARETİ

13
      Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Malkara Belediyespor Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ve Malkara Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte…
      Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Malkara Belediyespor Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ve Malkara Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 14 Kasım Stadı’na giderek Malkara Belediyespor teknik heyetini ve futbolcuları ziyaret edip baklava ikram ettiler.
       Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ve Malkara Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri gerçekleştirmiş oldukları ziyaret ile teknik heyet ve futbolculara moral verdiler.
      Malkara Belediyespor’un yeni teknik direktörü Bülent Daşdan’la da sohbet eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ve Malkara Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri hayırlı olsun dileklerini iletip kendisine başarılar dilediler.
      Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a desteğinden dolayı teşekkür eden Malkara Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Daşdan ve futbolcular Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ve Malkara Belediyespor Yönetim Kurulu Üyelerine şampiyonluk sözü verdiler.  (ks)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here