Başkan Zünbül uyuşturucuya karşı savaş başlattı

11
* Babaeski Roman Dayanışma ve Yardımlaşma Kültürel Araştırma Derneği Başkanı İbrahim Zünbül; “Uyuşturucu ile mücadelemiz sonucu 27 gencimizi bu bataktan kurtardık” dedi.
HABER MERKEZİ
Babaeski Roman Dayanışma ve Yardımlaşma Kültürel Araştırma Derneği Başkanı İbrahim Zünbül, uyuşturucu ile mücadele başlattıklarını belirtti ve  27 genci uyulşturucu batağından kurtardıklarını ifade etti.
Başkan Zünbül yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Dernek olarak Babaeski’de uyuşturucu batağına düşmüş gençlerimizi kurtarmak için bir çalışma başlattık. Gençlerimizle ve aileleri ile tek tek görüştük. Uyuşturcunun zararları hakkında kendilerini bilgilendirdik. Konunun uzmanları ile birlikte toplu bilgilendirme toplantıları yaptık. Yaptığımız çalışmalar sonucu 27 gencimizi uyuşturucudan kurtardık.
Mahallemizde gençlerimize yönelik Müzik ve spor eğitimleri başlattık. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Sivil Toplum kuruluşlarından bu konuda destek bekliyoruz. En büyük desteği de Valimiz Sayın Esengül Civelek hanımefendiden bekliyoruz. Uyuşturucu illettine bulaşan gençlerimizi kurtarmak için savaşımız devam edecektir. En önemlisi gençlerimizin böyle bir alışkanlığı edinmemeleri için yapılacak olan çalışmalardır.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here