Başkan Zengin; “CHP Kırklareli Örgütü Genel Başkanımıza tam destek veriyor”

15
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağanüstü Kurultay’a gidiyor. 
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Olağanüstü Kurultay’a gidiyor. Genel Başkan Kılıçdaroğlu Tüzük’ten doğan yetkisini kullanarak 6-7 Eylül CHP’de Olağanüstü Kurultay ilan etti.
CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin 17 Ağustos 2014 Pazar günü Örgütü toplantıya çağırdı. Kırklareli’de gerçekleşen toplantıya İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Belediye Başkanları ve Kurultay Delegeleri katıldı. 18 Ağustos 2014 Pazartesi günü de İl Başkanları Toplantısı için Nevşehir’e giden Recep Zengin, gazetemize çok önemli açıklamalar yaptı.
Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran ile bir telefon konuşması gerçekleştiren CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin; “Toplantıdan Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’na tam destek çıktı. CHP Kırklareli Örgütü olarak Genel Başkanımızı destekliyoruz. Şu anda Nevşehirde İl Başkanları Toplantısındayım. 3 İl Başkanı dışında 78 İl Başkanımız Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’na destek verdiklerini deklare ettiler. Sadece Yalova, Isparta ve Düzce İl Başkanları Sayın Muharrem İnce’nin yanında yer alacaklar. Bizler 78 İl Başkanı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ sebeplerle destekleme sebeplerimizi deklare ediyoruz.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.