Başkan Zengin adayların ne şekilde belirleneceğini açıkladı

13
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Genel Merkezi’nde yaptığı görüşmeleri tamamlayarak Kırklareli’ye döndü. CHP Kırklareli İl Başkanı…..
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Genel Merkezi’nde yaptığı görüşmeleri tamamlayarak Kırklareli’ye döndü. CHP Kırklareli İl Başkanı yapılacak olan Aday Belirleme Yöntemleri ile ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamasında şunları kaydetti:
“2014 Yerel Seçimleri’nde belirlenecek adaylarımızın hangi yöntemle saptanacağına ilişkin 05. Eylül 2013 Perşembe günü Genel Merkezde yapılan toplantıya İl Başkanı olarak ben, Milletvekillerimiz Mehmet Siyam Kesimoğlu, Turgut Dibek ve Parti Denetmenimiz Edirne Milletvekili Recep Gürkan ile birlikte katıldık.
Genel Merkezimizde yapılan toplantıda alınan kararlar doğrultusunda; İl Merkezinde aday belirlemesi Genel Merkezin aldığı prensip kararı çerçevesinde ön anket, dağılırn sonucuna göre üyelerle eğilim yoklaması ve örgütün görüşü doğrultusunda çok yönlü bir çalışmayla belirlenecek. Lüleburgaz’da aday genel merkezin profesyonel bir anket firmasına yaptıracağı anket ile belirlenecek. Babaeski’de üyelerle yapılacak eğilim yoklamasıyla belirlenecek. Belediye ve İl Genel Meclis Adayları için bir karar alınmamasına rağmen büyük olasılıkla eğilim yoklaması yapılacak fermuar yöntemi uygulanacak.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.