Başkan Türker; “Çevreye zarar verenlerin en ağır cezaları alması için mücadele vereceğiz”

1
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, son günlerde Kaynarca Beldesi sınırlarına hafriyat ve  fabrika atığı atıp kaçanlara savaş açtı…
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bağlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, son günlerde Kaynarca Beldesi sınırlarına hafriyat ve  fabrika atığı atıp kaçanlara savaş açtı.,
Başkan Türker, bu ve bunun gibi sorumsuzlukları yapanlarla ilgili organize bir biçimde mücadele ettiklerini, çevreyi katledenlerin en ağır cezaları almaları için savaşacaklarını ifade etti.
Başkan Serdar Türker, vatandaşlardan da bu konuda duyarlı olmalarını isteyerek, çevre katillerini gördükleri gibi Belediye Başkanlığı ile birlikte yetkili makamlara haber vermelerini istedi.
Kaynarca Belediye Başkanı Türker çevreyi katledenler hakkında şunları söyledi; “Kaynarcamız sınırlarına hafriyat yada fabrika atığı atıp kaçanlara nefes aldırmıyoruz. Valilik, Çevre Müdürlüğü, Kaymakamlık ve Jandarma ile koordineli olarak peşlerindeyiz. Çevreye zarar verenlerin en ağır cezaları alması için mücadele vereceğiz. Bu konuda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here