Başkan Selçuk, üyelerini Fuar’a götürecek

15
* Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyeleri TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan “WİN Elektrik ve Elektronik Fuarı”na gidecek. 

HABER MERKEZİ
 Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ergun Selçuk gezi ile ilgili olarak şunları kaydetti: 
“Bizim mesleğimiz her gün teknolojik anlamda gelişen bir meslektir. Bu sebeple Oda Yönetimi olarak her geçen gün değişen ve gelişen mesleğimizdeki teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri yakından takip etmekle kalmıyor, Odamız üyelerini gerek işlemlerde ve gerekse de kullandıkları malzemelerdeki son teknoloji ile buluşturmak üzere çeşitli çalışmalar yapıyoruz.
Bu kapsamda TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmekte olan “WİN Elektrik ve Elektronik Fuarı”na üyelerimiz için 22 Mart 2014 Cumartesi günü saat 08.30’da bir gezi düzenliyoruz. Oda üyelerimiz yeni gelişen teknoloji ile birlikte mesleklerinde olan gelişmeleri yerinde görerek, kendi meslektaşları ile iletişimlerini geliştirmeyi istiyoruz. Bu vesile ile tüm üyelerimizi fuar gezimize katılmaya bekliyoruz. Düzenlediğimiz gezinin yararlı geçeceğine inanıyorum. Geziye katılanlar hem gelişen teknoloji ile üretilen son model malzemeleri görme imkanı bulacak hem de hafta sonlarını eğlenceli bir şekilde geçirecekler. Bu tür organizasyonlarımız ilerleyen zamanlarda da devam edecek.” (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here