Başkan Kılavuz; “Şu an için Babaeski’de nöbet değişimi yok”

9
Kırklareli’nin Babaeski’ye gelerek bir takım ziyaretlerde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz, Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a önemli açıklamalarda bulundu.
HABER MERKEZİ
AK Parti İl Yöneticisi Yusuf Çebi’nin işyerini de ziyaret eden AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Babaeski’ye çok önem veriyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızla Babaeski’de büyük başarılara imza atacağız. Belediye Başkanı adaylarının çıkması ve çoğalması partimize dinamizm getirir. Adayların çoğalması zenginliktir” dedi. 
Başaran’ın; “Vize ve Lüleburgaz İlçe Teşkilatları değişti. Yeni Başkanlar atandı. Babaeski’de de bir nöbet değişimi olacağı noktasında spekülasyonlar yapılıyor bu konudaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim?” şeklindeki sorusuna Başkan Kılavuz; “Yeni atanan Vize ve Lüleburgaz İlçe Başkanları teşkilatlarını oluşturdular. Yeni oluşan yönetimler, Bu hafta sonuna kadar Genel Merkezimiz tarafından onaylanabilir. Babaeski İlçe yönetimi için şu anda bir değişilik düşünmüyoruz. Ancak bazen şartlar gereğince değişiklikler olabiliyor. Siyasetin doğası gereği her an herşeye hazırlıklı olmak gerekiyor” şeklinde cevap verdi. 
Köşe yazarı Özkan Başaran’ın; “Seçime kadar Babaeski İlçe Teşkilatında kesinlikle bir değişiklik olmaz diyebiliyor musunuz?” şeklindeki sorusunu cevaplayan İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz; “Öyle bir şey demiyorum. Sadece Babaeski’de şu an için bir nöbet değişimi yok diyorum” dedi. 
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here