Başkan Kesimoğlu’ndan Kırklarelispor’a büyük bir jest

13
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu göreve geldiği günden bu yana Kırklarelispor’u sahipsiz bırakmayarak, kombine satmakta problem yaşayan Kırklarelispor’u rahatlattı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Atatürk Stadının tadilatı nedeniyle Kırklarelispor maçlarını Lüleburgaz da oynuyor. Durum böyle olunca da kimse kombine bilet almak istemiyor. Maçlar başladığı halde sadece 50 tane kombine bilet satan Kırklarelispor maddi olarak zorluk çekiyordu. Başkan Kesimoğlu işe el atarak Kırklarelispor’dan 200 adet VIP Kombine satın aldı. Bir nebzede olsa Kırklarelispor’u maddi olarak rahatlattı.
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ın gazetemize yaptığı açıklamada şunları belirtti;
“Kırklareli Belediye Başkanımız Mehmet S. Kesimoğlun’a dün ziyarette bulunduk 2 aydan bu yana satışlarımız çok düşüktü 50 tane Kombine Bilet satmıştık bunu Belediye Başkanımızla paylaştık ve elimizde bulunan 200 tanen VIP biletlerin hepsini bizden aldı.  Geldiği günden itibaren Kırklarelispor’un hep yanında oldu bu gösterdiği ilgiden dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. O hep bizim yanımızda oldu. Maddi manevi bize her konuda destek oldu bize ağabey gibi davrandı.  Bu yaptığı büyük jestle de kulübümüze hem maddi hem manevi güç kazandırdı. Kulübümüzün hiçbir sabit geliri yok. Belediye Başkanımız arkamıza durduğu sürece başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bizde Kırklarelispor’a yaptığı yardımlar adına Başkanımıza plaket verdik. tekrardan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki Kırklarelispor hepimizin biz gelip geçiciyiz. Başarılı olmak için elimizden geleni yapıyoruz inşallah bu sezonu da başarılı bir şekilde atlatacağız.” (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here