Başkan Kesimoğlu: “Şenlik için hazırlıklar tamam”

22
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamada bulunarak, “6. Uluslararası Kırklareli Bağ Bozumu Şenlik Programı”nın belli olduğunu söyledi.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamada bulunarak, “6. Uluslararası Kırklareli Bağ Bozumu Şenlik Programı”nın belli olduğunu söyledi. 
 Programı hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu:
“6. Uluslararası Kırklareli Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği Programı belli oldu. Kırklareli Belediyesi ve Kırklareli Kent Konseyi tarafından organize edilen şenlik, 26 Eylül 2014 Cuma günü kortej yürüyüşü ile başlayacak. Sergi ve Yayla Parkı açılışları ile devam edecek. Açılışların ardından yine Yayla Meydanı’nda Yunanistan ve Bulgaristan’dan gelen misafir halk oyunları ekipleri ile Kırklareli Belediyesi Halk Oyunları ekibi sahne alacak. Akşam programında  ise Yayla Meydanında Tek Rumeli kanalı canlı yayın yapacak. Gece konserinde Faruk Yılmaz ve Faruk Demir sahne alacak. Gecenin sonunda Yerel kıyafetleri içeren defile gösterisi yapılacak” dedi. 
 Kırklarelili vatandaşlar için oldukça güzel bir program hazırlandığını ifade eden Başkan Kesimoğlu:
“27 Eylül 2014 Cumartesi günü ise Rumeli TV canlı yayın programı yapacak. Yayla Parkı’nda yapılacak olan canlı yayın Ramço ile Sefalar Getirdiniz Programı olacak. Yine aynı gün Bağ Hastalıkları, Zararları ve Mücadele Yöntemleri ile  Bağcılığın Ekonomideki Yeri ile Toprak, Su ve Çevre konulu paneller düzenlenecek. “6. Uluslararası Kırklareli Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği”, gece sahne alacak olan Berkay Gürpınar, Grup Dopamin ve Mehmet Erdem konserleri ile son bulacak” dedi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, tüm Kırklarelili vatandaşları etkinliklere katılmaya davet etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here