Başkan Kesimoğlu, Kanada’ya gitti

1
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Trakya Kalkınma Ajansı (TKA) tarafından Kanada’ya düzenlenen “Çalışma Gezisi”ne katıldı…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Trakya Kalkınma Ajansı (TKA) tarafından Kanada’ya düzenlenen “Çalışma Gezisi”ne katıldı.
23-29 Haziran 2014 tarihleri arasından düzenlenecek olan konferansa Belediye Başkanları, Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri, bölgedeki Üniversite temsilcileri ve iş adamları katılıyor.
Çalışma gezisi süresince Üniversiteler, yenilenebilir enerji, tarım ve çevre ile ilgili kurum/kuruluş, araştırma merkezi, kalkınma kuruluşu ziyaretleri ile Ajansın sorumlu olduğu Trakya Bölgesi’nde örnek uygulamaların geliştirilmesi ve yerleştirilmesi, bölgede hali hazırda devam eden kalkınma, AR-GE çalışmalarının hızlandırılması, örnek uygulamaların bölgemize adapte edilmesi amacı taşıyor.
Program kapsamında Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’da Belediye, Üniversite, Parlamento gibi resmi yerlerin ziyaret edilmesinin yanı sıra, Toronto Konsolosluğu ve Ottawa Büyükelçiliği’nde verilecek resepsiyona katılacak.
Bu süre içerisinde Kırklareli Belediye Başkanlığı’na meclis üyesi Cengiz Bağıran vekalet edecek. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here