Başkan Kesimoğlu Kanada’da yoğun ziyaretlerde bulunuyor

3
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kanada Gezisi kapsamında programına yoğun ziyaretler ve görüşmeler ile devam edecek…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kanada Gezisi kapsamında programına yoğun ziyaretler ve görüşmeler ile devam edecek. 
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun, Trakya Kalkınma Ajansı (TKA) tarafından Kanada’ya düzenlenen “Çalışma Gezisi”ndeki programı, 27 Haziran  2014 Cuma günü (bugün) sabah saat 07.20’de Montreal’e hareket ile başlayacak. Çalışma Grubu 10.00-12.30 saatleri arasında AGT CLIC Tesisleri’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunacak. Başkan Kesimoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Concordia Üniversite’ne ziyaret gerçekleştirerek, Concordia Üniversitesi Uluslararası İşbirliği Direktörü Andrew Lang, Concordia Üniversitesi John Molson School of Business Dekanı Prof. Stephane Brutus ve burada  görevli Türk akademisyenler ile görüşecek. Başkan Kesimoğlu’nun ziyaretleri Montreal Belediye Başkanı Coderre ve Montreal Ticaret Odasını ziyaret ederek devam edecek. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here