Başkan Kesimoğlu; “Engellilerimizin daima yanındayız”

7
Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu makamında ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Engelliler Yaşam Derneği Başkanı Behice Köseoğlu, Genel Sekreter Selahattin Kalıpçinden, yönetim kurulu üyeleri Emel Kapılı, Semra Karabıyık ve 8 engelli öğrenci, Başkan Kesimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Kesimoğlu, dernek üyeleri ile tek tek ilgilenirken, engelli çocuklara da makam koltuğunu verdi. Makam koltuğuna oturan engelli çocukların mutluluğu gözlerinden okundu. Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, ziyaretine gelen engelli çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Ziyaret hakkında bilgi veren Engelliler Yaşam Derneği Başkanı Behice Köseoğlu, Başkan Kesimoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulunduklarını belirterek; “Başkanımız her zaman ve her koşulda bizim yanımızda olmaya devam ediyor. Son olarak Mersin Silifke’de düzenlenen organizasyona gitmemizde payı çok büyük oldu. 15 engelli çocuğumuz ve aileleri Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun desteği ile bu organizasyona katıldı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kırklareli Belediyesi ve Belediye Başkanının yanımızda ve destekçimiz olduğunu bilmek bizleri fazlası ile mutlu ediyor ve gururlandırıyor” dedi.
Başkan Kesimoğlu’da ziyaretten uyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Biz tüm çocuklarımızın daha güzel bir yaşam sürmesi için çalışıyoruz. Çocukları mutlu edebilmek bizim öncelikle hedeflerimizden biridir. Burada ki çocuklarımız tertemiz yüreklere sahipler. Biz engelli vatandaşlarımızın ve engelli çocuklarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here