Başkan Kahraman’a destekler artıyor

20
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi …
HABER MERKEZİ
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Toplantı Salonu’nda, Kasım Ayı içerisinde yapılacak olan Kooperatif Seçimleri öncesi, Kırklareli ve Babaeski İlçesi’nde faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütleri ile bir araya gelerek seçim startını vermişti.
Babaeski Roman Kültürünü Yaşatma Geliştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Zünbül ’de 13 Ekim 2014 Pazartesi günü Başkan Kahraman’ı, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nde ziyaret ederek, her zaman yanında olduklarını bildirirken yapılacak olan seçimlerde başarılar dilediğini ifade etti.
Ziyaret ve açıklamanın ardından Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Babaeski Roman Kültürünü Yaşatma Geliştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Zünbül, Trakya Birlik Temsilcisi Adayı (Yeni İsimlerden biri) Osmaniye Köy Muhtarı Saadettin Efe, S.S. 132 Nolu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yöneticilerinden Hasan Özgören, Babaeski Ziraat Odası Yöneticilerinden Muammer Erenler ile birlikte günün anısına birlikte fotoğraf verdiler.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’da, Başkan Zünbül’e ziyaretinden ve desteğinden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here