Başkan Hazar;”Artık Bir kişi daha varız, başarmaya daha yakınız”

20
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski Belediye Başka Aday Adayı Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar 9 Eylül CHP’nin Kuruluş Yıldönümü’nde kızını kucağına aldı.
Özkan Başaran
Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski Belediye Başka Aday Adayı Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar 9 Eylül CHP’nin Kuruluş Yıldönümü’nde kızını kucağına aldı.
 Başkan Hazar, Eşi Veteriner Hekim Özge Hazar’ın 9 Eylül 2013 Pazartesi günü Lüleburgaz’da özel bir hastanede ilk çocukları olan kızı Derin Deniz dünyaya geldi.
Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar ve Eşi Veteriner Hekim Özge Hazar ilk çocukları olan kız evlatlarına Derin Deniz ismini verdiler.
Hazar ailesinin yakınları Derin Deniz Hazar’ı hastane koridorunda büyük bir heyecanla beklediler.
Derin Deniz bebeğin aramıza katıldığı saatlerde çiçeği burnunda baba olan Veteriner Hekim Ozan Yetkin Hazar duygularını şöyle ifade etti;
“Biricik kızımız Derin Deniz artık aramızda, bundan dolayı çok sevinçli ve son derece mutluyuz. Bundan sonra artık 9 Eylül gününü hem Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kuruluş Yıldönümünü ve aynı zamanda kızımızın doğum günü olarak kutlamanın da sevinci içerisindeyiz.
CHP’nin 90. yılında güzel kızımız Derin Deniz Hazar hayata gözlerini açtı, bizlere ise mutluluğumuz olarak hayatımıza merhaba dedi. Artık bir kişi daha varız ve başarmaya daha yakınız” dedi.
Veteriner Hekim Özge Hazar’da anne olmanın ilk dakikalarında son derece mutlu olduğunu ifade etti.
Babaanne olma sevincini yaşayan Habibe Hazar’da oğlumuz Ozan Yetkin Hazar   ve Özge Hazar bugün bize evlenme yıldönümümüz olan 9 Eylül’de çok özel bir hediye verdi diyerek duygularını ifade etti.
Cankurt Medaya Grup çalışanları olarak bizler de Hazar ailesine mutluluklar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here