Başkan Halebak; “CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı Seçimleri’ne karışmıyorum”

26
8 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz İlçe Kongresi öncesi Köşe Yazarımız Özkan Başaran’a bir açıklama yapan Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
“Pazar günü yapılacak CHP İlçe Kongresi’nde 3 değerli adayımız yarışacak. Aday olan arkadaşlarımızı tanıyorum. Her birinin ayrı ayrı partimize katkıları olmuştur. Hangi aday arkadaşımız kazanırsa kazansın CHP’nin çıkarları için çalışacağına inanıyorum.
Ben Lüleburgaz Belediye Başkanı olarak taraf olmayacağım. Ben Belediye Başkanı olarak halkıma hizmet etmek için seçildim. CHP’nin parti içi işlerini yönetmek için seçilmedim. Onun için herhangi bir aday arkadaşımı destekleme gibi bir düşünce içinde olmam. 
CHP benim partim. Olanı biteni izliyorum. Ama 8 Nisan 2012 Pazar günü yapılacak kongreye gideceğim. Partimin Demokrasi Şöleni’ni izleyeceğim. Yarışa giren bütün aday arkadaşlarıma başarılar dileyeceğim. Herhangi bir aday arkadaşıma destek de olmayacağı köstek de olmayacağım. Ben ortadayım. Şimdiye kadar karışmadım bundan sonra da karışmayacağım. Ben Lüleburgaz halkına Belediye Başkalığı yapmaya çalışıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle başta Lüleburgaz halkını olmak üzere CHP Örgütü’nü sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here