Başkan Hacı’ya Kanada’dan Mektup ve Forma geldi

14
15 Ağustos 2011 Pazartesi günü Global Agents For Change grubu 11 kişi, Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret etmiş ve amaçlarını anlatmışlardı.
HABER MERKEZİ
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın çok yakın ilgisinden memnun kalan grup Kanada’dan Başkan Hacı’ya memnuniyetlerinin bir ifadesi olarak bir teşekkür mektubu ve forma gönderdiler.
Babaeski Belediye Başkanı Sayın Abdullah Hacı’ya Kanada Global Agents For Change sosyal-eğitim vakfının göndermiş olduğu armağanlar vakfın Türkiye Temsilciliği’ni yapan Umut AL tarafından teşekkür ziyareti sırasında verildi. 
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın makamında gerçekleşen ziyaret sırasında bir açıklama yapan Umut Al, şunları söyledi;
“Öncelikle Belediye Başkanımız Abdullah Hacı böylesi güzel bir uluslararası organizasyonda bizlere yaptığı misafirperverlikle Türk halkının ne kadar sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu gösterdi ve bizleri çok mutlu ettiler. Babaeski’nin gerçek bir Avrupa kenti olduğunu gördük. Yardımlarından dolayı Sayın Belediye Başkanımız Abdullah Hacı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz.” 
Ziyaret esnasında Umut AL, Başkan Hacı’ya vakıf adına forma ve vakfın Tur Koordinatörü Jake Moir’in yazmış olduğu teşekkür mektubunu takdim etti.  Gönderilen mektubun İngilizce olması nedeniyle tercümanlığını da Umut Al yaptı. Gelen mektup da;
“Sayın Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya;
2011 yılında düzenlemiş olduğumuz Riding to Break the Cycle 2011 Avrupa turunda bizlere göstermiş olduğunuz Türk misafirperverliği için Global Agents For Change adına teşekkür ediyorum. Sizleri ve Babaeski halkını her zaman hatırlayacağız. Babaeski’de çok sıcak bir şekilde karşılandık. Bildiğiniz gibi sizlerinde katılımıyla bu projemiz mükemmel bir şekilde hedefine ulaşmıştır. Bu tur kapsamında 80.000 dolar bağış topladık. Topladığımız bu bağış Orta Doğu Ülkelerinde fakir ailelerin çocuklarının eğitimi için Orta Doğuda ki eğitim vakıflarına gönderdik. 2012 yılı Ağustos ayında sizleri ve Babaeski’yi tekrar görmek istiyoruz. Bu organizasyondaki yerel ve küresel yardımlarınız için sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu anlamlı mektup ve armağan karşısında çok duygulanan Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı duygularını şu cümlelerle ifade etti;
“Bizler bu tür etkinliklerin yanındayız. Kendilerine bu jestleri karşısında çok teşekkür ediyorum. 2012 yılında tekrar geleceklermiş kendilerine her türlü yardıma hazırım. Kanada’da Babaeski’nin adını duyurabilmişsek ne mutlu bize ve Babaeski halkına” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here