Başkan Hacı; “Unutulmaz bir festival yaşatacağız”

22
* Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “7’den 70’e herkese hitap eden Babaeski Tarım Festivali’nin 44. Yılı’nda yine unutulmaz bir festival bizleri bekliyor” dedi.
HABER MERKEZİ
Trakya’da tarım teşvik, sportif faaliyetler, seminerler ve sağlık aktiviteleri, sergiler ile bir klasik haline gelen, Babaeski Tarım Festivali’nin 44. Yılı’nda yer alacak sanatçılar ve etkinlikler belli oldu. 
Festival kapsamında 7 Ağustos 2014 Perşembe günü Akşamı Erdem Kınay-Merve Özbey ikilisi, 8 Ağustos 2014 Akşamı ise Fettan Can ve son olarak Festival’in Final akşamı 9 Ağustos 2014 tarihinde de son yılların en popüler sanatçılarından biri olan Fatih Ürek sahne alacak. 
Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı festival programı hakkında yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Trakya’mızın en köklü festivallerinden birisi olan, her yıl hangi sanatçıların yer alacağını merakla beklediğimiz, çocukluğumuzun unutulmaz konserlerini bizlere yaşatan, sadece kültürel etkinliklerle değil Tarım Teşvik Yarışmaları, Sergileri, Sportif Faaliyetleri, Seminerleri, Sağlık Aktiviteleri, Lunaparkı, animasyonları ile 7’den 70’e herkese hitap eden Babaeski Tarım Festivali’nin 44. Yılı’nda yine unutulmaz bir festival bizleri bekliyor. Bu sene festivalimizde birbirinden kaliteli sanatçılarımız sahne alacak. Bu sene hem Babaeski Halkına hem de ilçemize çevre il ve ilçelerden gelecek misafirlerimize mükemmel bir gece yaşatacaklar. Babaeski Belediyesi artık yaptığı faaliyetler, hizmetler, projeler ile hem bölgemizde hem de ulusal düzeyde başarıları ile konuşulan bir belediye haline geldi. Yaptığımız çalışmalar, projeler şuanda hedeflerimizin sadece bir kaçı. Önümüzdeki aylarda yepyeni çalışmalar, yepyeni projeleri Babaeski Halkının desteği ile hayata geçireceğiz. Babaeski Trakya’da değişimin yeni adresi haline geldi. Bu değişimi merak eden tüm misafirlerimizi 44. Babaeski Tarım Festivali’ne bekliyoruz. Festivalimiz ücretsiz olup, Gündüz Onat Festival Alanı’nda gerçekleştirilmektedir.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here