Başkan Hacı önemli misafirlerini ağırladı

18
* Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın makamında önemli misafirleri vardı. Yeni oluşturulan CHP Kırklareli İl Yönetimi’nin Lüleburgazlı 3 ismi ile CHP eski Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı  Dr. Tansel Barış, Başkan Hacı’yı makamında ziyaret ettiler. Bu önemli ziyaretlerde basından sadece Şenol Goncagül vardı.
Şenol Goncagül
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, ilk olarak CHP eski Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Dr. Tansel Barış ‘ı kabul etti. 
* Barış; “Aday Adayıyım”
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret eden Dr. Tansel Barış; “CHP’ye Babaeski İlçesi’nde büyük onur ve prestij kazandıran Başkanımız Abdullah Hacı’yı, bir kez daha kutluyorum. Türkiye çapında önemli bir gurur kaynağı oldu. Eski bir Milletvekili ve önümüzdeki genel seçimlerde yeniden Milletvekili Aday Adayı olarak, kendisine nezaket ziyaretinde bulundum. Bilindiği gibi önümüzdeki seçimlerde aday adayıyım. Yaptığım ziyaretlerimle de bunu açık ve net şekilde deklare ediyorum” dedi.
* Yeni yönetimden ziyaret
Başkan Hacı’nın bir diğer önemli misafirleri de, CHP Kırklareli İl Yönetimi’nde yapılan yeni belirlemelerle birlikte, İl Yönetimi’nde yer alan 3 Lüleburgazlı isim oldu.  Hamiyet Öz Gülaçar, İlhami Zafer Girgin ve şerif günay, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ettiler. Yeni İl Yönetimi Üyeleri; Başkan Hacı ile sohbetlerde bulunduktan sonra ayrıldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here