Başkan Hacı; “Öncelikle Babaeski Adayı’nı desteklerim”

14
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca ile Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ettiler.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca ile Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ettiler.
Köşe Yazarımız Özkan Başaran Başkan Hacı’ya yaklaşan Milletvekili Seçimleri’nde CHP’den Milletvekili Aday Adayı olacaklar konusundaki görüşlerini sordu.
Konu hakkındaki görüşlerini açıklayan Başkan Hacı; “ Öncelikle Aday adaylarını görelim. Benim Aday olmam konusunda istekler var. Eğer şartlar uygun olursa 2019 Seçimleri’nde Milletvekili şansımı deneyeceğim. 2015 Seçimleri için Aday olmayı düşünmüyorum. Çünkü Babaeski’de giriştiğimiz alt yapı çalışmalarını bitirip üst yapıya geçeceğiz. Halkımıza tüm alt yapı çalışmalarını bitirmeye söz verdim. Aralık Ayı’nda kazılar bittiğinde Babaeski’yi teslim alıp derhal üst yapı çalışmalarına başlayacağız. Yoğun bir tempoyla yollarımızı yapacağız. Halkımız Avrupa Kenti Bir Babaeski’de ikamet etmenin sevincini yaşayacak. Bu sevinci gördükten sonra Milletvekili şansımı denerim” dedi.
Köşe Yazarımız Özkan Başaran; “Başkanım Babaeski’den CHP İlçe Başkanı Fikri Karaca Milletvekilliği’ne Aday Adayı olmayı düşünüyor. Siz Fikri Bey’e destek verecek misiniz?” diye sorunca Başkan Hacı; “Elbette destek vereceğim. Fikri Bey Babaeski Aday Adayı. Ben de Babaeski Belediye Başkanıyım. Dolayısıyla öncelikle Babaeski Adayı’nı desteklerim” dedi.
Sohbet sonrası günün anısına Köşe Yazarı Özkan Başaran’a “Saltukname” adlı eseri armağan eden Başkan Hacı; “Bu eseri okursan yazılarına daha derin bir ruh kazandırırsın” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here