Başkan Hacı; “Her zaman vatandaşlarımın yanındayım”

7
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ilçe merkezinde gerçekleştirdiği sosyal hizmetler ile Babaeski halkının gönüllerini fethetmeye devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ilçe merkezinde gerçekleştirdiği sosyal hizmetler ile Babaeski halkının gönüllerini fethetmeye devam ediyor.
İlçede başlatılan engelli vatandaşlara ve yaşlılara yönelik Ücretsiz Kuaför Hizmeti’nin ardından Babaeski’de yürümekte zorluk çeken yaşlılara, engelli vatandaşlara ücretsiz olarak Tekerlekli Sandalye dağıtılıyor. 
Başkan Hacı; “Sadece Babaeski Belediye Başkanı olarak değil Babaeski sevdalısı, Babaeskili vatandaşlarımıza olan sonsuz bağlılığımla vatandaşlarımın her zaman yanındayım” diyerek etkinlik hakkında şunları söyledi:
“Babaeski Belediyesi ilçemizde ve bölgemizde örnek hizmetlere devam ediyor. Trakya’da ve Ülkemizde evlere ücretsiz kuaför hizmetini başlatan ve ailelerimizin kuaför bulmada en çok sıkıntı duyduğu bir durumda bu sorunu çözen belediyeyiz. Belediyecilik her zaman diyorum sadece temel belediye hizmetlerini sağlamak değildir. Belediyecilik vatandaşlarının ihtiyaçları doğrultusunda sosyal hizmetler de üretmek demek, vatandaşlarının iyi gününde, kötü gününde yanında olmak demektir. Çünkü belediyelerin asıl sahipleri vatandaşlarımızdır. Bizler Babaeski halkının çalışanlarıyız ve Babaeski Halkını mutlu etmek, onlara daha kaliteli bir yaşam sunmak için gece gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Daha önce ki aylarda ilçemizde iki engelli gencimizin yaşam umudu olmuştuk. O gençlerimiz kendilerine sağladığımız tekerlekli sandalyeler ile festival coşkusunu bizlerle birlikte doyasıya yaşadılar. Şimdi de ilçemizde yaşayan ve yürümekte zorluk çeken yaşlılarımıza, engelli vatandaşlarımıza dağıttığımız Tekerlekli Sandalyeler ile onlarında bizler gibi dışarı rahat bir şekilde çıkabilmelerini, hayata sımsıkı tutunmalarını sağlamaktayız. Bir gün bizlerde yaşlanacağız. Aynı sorunları, aynı sıkıntıları bizlerde yaşayacağız. Yaşlılarına sahip çıkmayan bir toplum geçmişine de sahip çıkmıyor demektir. Geçmişine sahip çıkmayan bir toplumun ise geleceği olamaz. Unutmamak gerekir ki, bugünün yaşlıları geçmişte toplumsal yaşamın her alanında önemli hizmetlerde bulunmuş ve görevi kendilerinden sonra gelenlere devretmişlerdir. Bu nedenle ilçemize yaşlılarımıza, vatandaşlarımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here