Başkan Hacı; “Benim yerim Babaeski sokakları ve Babaeski meydanlarıdır”

26
Babaeski Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski Belediye Başkan Adayı Abdullah Hacı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları’nın 30 Mart Yerel Seçimleri için büyük yürüyüşü, 20 Mart 2014 Perşembe günü saat 20.00’da başladı.

HABER MERKEZİ
Babaeski Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski Belediye Başkan Adayı Abdullah Hacı, Belediye Meclis Üyesi Adayları, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları’nın 30 Mart Yerel Seçimleri için büyük yürüyüşü, 20 Mart 2014 Perşembe günü saat 20.00’da başladı. CHP Babaeski Seçim Bürosu’ndan Gaziosmanpaşa Mahallesi’ne kadar olan büyük yürüyüş için yaklaşık bin kişiden oluşan Cumhuriyet Halk Partili kortej, Babaeski’yi gezerek Gaziosmanpaşa Mahallesi’ne yürüdüler. Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde Eşref Garip’in kahvesinin önünde CHP’lileri, Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleri yoğun bir kalabalık karşıladı. Burada Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinleri adına Mahalle Muhtarı Cemal Dinçkol, Başkan Abdullah Hacı’ya çiçek sundu. Yoğun alkışlarla karşılanan Başkan Hacı, mahallelilerle teker teker ilgilendikten sonra Belediye Meclisi Üyesi ve İl Genel Meclisi Üyesi Adayları ile konuşmalarını yapmak üzere kürsüye çıktı.
Büyük yürüyüşün açılış konuşmasını, CHP Babaeski Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra Adayı Hasan Ali Eren yaptı. 1. Sıra Adayı Hasan Ali Eren, yaptığı konuşmasında Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını tanıtırken şunlara yer verdi; “Değerli Gaziosmanpaşa Mahallesi Sakinleri; sizleri Belediye Meclis Üyesi Adayları, İl Genel Meclis Üyesi Adayları adına saygı ile selamlıyorum. 30 Mart Yerel Seçimleri oy pusulasında 5. sıra, Değerli Belediye Başkanımız Abdullah Hacı’ya aittir. Elimizi yüreğimizin üzerine koyuyoruz ve mührü altı okun altındaki Evet’e basıyoruz.  Önümüzdeki 5 yıllık dönemde kasabayı sizler adına yönetecek Belediye Meclis Üyelerimizi ve İl Genel Meclisi üyelerimizi takdim etmek istiyorum; Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız: Hasan Ali Eren, Faik Namdar, Özkan Arbaş, Ertuğrul Kurtpulat, Ali İhsan Filiz, Mustafa Bağrıvatan, Hayri Tübeler, Gülten Kaymaz, Aydoğan Özyol, Sebahattin Nemli, Şinasi Seçkin, Selver Güngör, Melek Arıburnu Koç, ayrıca Melek Arıburnu Koç ve Caner Koç çiftimizin dün itibariyle bir bebekleri dünyaya gelmiştir. Aileye Toprak Bebekle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Kontenjan Adaylarımız: Serda Onat, Makbule Önen. İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız Şahin Arslan, Vedat Dal, Sibel Çınar. Değerli Hemşerilerim; bu topluluk bize gösteriyor ki şu anda Babaeski’de Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve 5 yıllık hizmet döneminin ardından Av. Abdullah Hacı’nın siyasi liderliğinin yaşam gücünün ve moral üstünlüğünün bir alternatifi kalmamıştır. Siyasal ve sosyal barışın en üst düzeyde sağlandığı, Babaeski imajının çağ atladığı, yerin altının üstüne getirildiği bir 5 yılın sonunda ve yine CHP Belediye Başkan Adayı, bütün siyasi görüşlerin, bütün sosyal katmanların Belediye Başkan Adayı Av. Abdullah Hacı.”
* “Benim yerim Babaeski sokakları ve Babaeski meydanlarıdır”
CHP Babaeski Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra Adayı Hasan Ali Eren’in açılış konuşmasından sonra Babaeski Belediye Başkanı ve CHP Babaeski Belediye Başkan Adayı Abdullah Hacı, Gaziosmanpaşa Mahallesi sakinlerine seslendi. Başkan Hacı konuşmasında şunlara yer verdi; “Değerli Gaziosmanpaşa Mahalleliler; hanımefendiler, beyefendiler, gençler, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyete ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül verenler; 30 bin Babaeskilinin Belediye Başkanı olarak hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bugün ilçe halkının, Babaeski halkının hayallerine ulaşmaya başladığı tarihi bir gündür. Bugün Babaeski Halkı taraf olmuştur ama neden yana taraf olmuştur? Adaletten yana taraf olmuştur, hukuktan yana taraf olmuştur, hoşgörüden yana taraf olmuştur. Biz de Babaeski Halkı’nın tarafındayız. Ben sözlerimin başında, Babaeski hizmet eden bütün Belediye Başkanlarına, bütün Meclis Üyelerine teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılanları da rahmetle anıyorum. Diğer partilerden aday olan bütün Belediye Başkanlarına başarılar dilerim. Size söz veriyorum, seçim çalışmalarım boyunca hiçbir Belediye Başkanı Adayı hakkında kötü konuşmayacağım. Çünkü benim, kimse ile kavga edecek zamanım yok. Benim görevim sizlere hizmet etmektir. Benim görevim sizlerin arasında yaşamaktır. Benim yerim Babaeski sokakları ve Babaeski meydanlarıdır.” (Özkan Başaran)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here