Başkan Hacı; “2015’de değil, 2019’da düşünüyorum”

20
* Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı Köşe Yazarımız Özkan Başaran’ın; “CHP’de bütün yollar Hacı Abi’ye Çıkıyor” başlıklı köşe yazısı üzerine önemli açıklamalar yaptı.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz İlçe Başkanı Alaaddin Güncer ve İl Genel Meclis Üyesi Av. Bora Terzi Başkan Hacı’yı makamında ziyaret etmek üzere Babaeski’ye geldi.
Belediye Meclis Üyesi Hasan Ali Eren ve Köşe Yazarımız Özkan Başaran’ın da davet edildiği sohbette, Lüleburgazlı misafirlerin Başkan Hacı’ya Milletvekilliği’ne Aday olup olmayacağı konusundaki düşüncelerini sordular.
Konu hakkındaki düşünceleri anlatan Başkan Hacı şunları kaydetti:
“Ben Milletvekilliği için 2019’da şansımı denemeyi düşünüyorum. Bu konuda başarı biriktirmek gerekiyor. Babaeski için biriktirdiğim başarılar var. Milletvekilliği için Kırklareli Bölgesinde biriktirdiğim başarılarım henüz yok. 2019’a kadar Bölgemizde de başarılar biriktirmek için çaba harcayacağım. Belki o zaman iki seçim birlikte olacak. Belki de Kırklareli’miz Büyük Şehir Belediye statüsüne geçecek. Milletvekilliği Adaylığım konusundaki düşüncem bugün için böyle. Bu dönem için bana bu onurlu görevi yakıştıran gören birçok vatandaşımız var. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Fakat Babaeski Halkımızdan Alt yapı çalışmalarını bitireceğime söz vererek rekor destek aldım. Öncelikle Babaeski’deki tüm alt yapı çalışmalarını bitireceğiz. Ondan sonra Üst yapı ile ilgili projelerimiz var. Onları devreye sokacağız. Bana rekor destek vererek güvenen, Babaeski Halkına Avrupa Kenti bir Babaeski’de yaşamanın sevincini yaşatacağım. 2019 yılında yapılacak seçimlerde de Milletvekili Adaylığı için şansımı deneyeceğim.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here