Başkan Güray Genç, Bakan Eker ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi

18
21 Nasin 2012 Cumartesi günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Kongresi’ne hem Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker hem de Sağlık Bakanı Recep Akdağ katıldı.
Haber-Yorum: Özkan Başaran
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker’i karşılamak için şehir dışında AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan başta olmak üzere İl Başkanı Emin Tunç ve partili Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililerden oluşan kalabalık bir heyet hazır bulundu.
AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Güray Genç, Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Ekşioğulları ve Ercan Bederli  de  birlikte Bakan Eker’i karşılayan heyete katıldılar.
Karşılama töreninde; Bakan Mehdi Eker’in gelmesiyle spontone gelişen çok önemli anlar yaşandı.
Bakan Eker Vekil Gürşan tarafından karşılandıktan sonra sıra ile kendisini bekleyen heyetin tek tek ellerini sıkarak selamlaştı. Tokalaşma sırası geçtiğimiz dönem Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı olan Selahattin Minsolmaz’a geldiği anda; “Kırklareli’nin müstakbel Belediye Başkan Adayı ile özel bir fotoğraf alabilir miyim Sayın Bakanım” diyerek o anı ölümsüzleştirmek istediğimi söyledim.  Bu anın spontone gelişen bu sözlerle ölümsüzleşmesi birçok partili tarafından “İçimizdeki sesi dillendirdin Özkan Bey denilerek” teyit edildi.
Daha sonra Babaeski’den gelen partililerle de tanışan Bakan Eker, benim isteğim ile Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Güray Genç ve Başkan Yardımcısı Fırat Ekşioğlu ile bir fotoğraf çekilerek bir süre sohbet etti.
AK Parti İl Yöneticisi Selahattin Minsolmaz’ın Belediye Başkan Adaylığı’nın, Bakan ve Vekil yanında telaffuz edilmesi ve Babaeskili AK Partililerin Bakan Eker ile samimi sohbetleri karşılama törenine damgasını vuran önemli anlardan oldu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here