Başkan Günözen’den sponsor Kayalı’ya plaket

36
06 Ocak 2013 Pazar günü Pınarhisar Çim Saha’da oynan Pınarhisarspor-Çakıllıspor Maçı öncesi Pınarhisarspor Kulübü Yönetim Kurulu adına Kayalı Petrol Sahipleri Sühavi ve Suat Kayalı’ya Kulübe katkılarından dolayı bir plaket verildi.
HABER MERKEZİ
Törende Konuşan Pınarhisarspor Başkanı Mesut Günözen; “Şu ana kadar ligde oynadığımız 11 maçın 10’unu kazanarak en yakın rakibimiz Çakıllıspor’a 9 puan fark attık.11 maçta 53 gol atıp 5 gol yiyen takımımız uygun adımlarla Şampiyonluğa koşuyor. Bu günkü maçımızı da kazanarak ilk maçın rövanşını alıp yolumuza devam edeceğiz. Tabii ki bu günlere gelmemizde Futbolcu kardeşlerimizin, Teknik Ekibimizin, Yönetim Kurulumuzun ve halkımızın çok büyük emekleri var. Hele ki takıma malzeme ve maddi olarak katkı sağlayan sponsorlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Bu sponsorlardan biri olan ve senelerden beri en büyük desteği sağlayan Kayalı Petrol’e bu katkılarından dolayı bir plaket verdik. Bundan sonrada kendilerinin desteklerini bekleriz” 
Plaketi alan Sühavi Kayalı’da Pınarhisarspor Kulübü yönetim kuruluna ve özellikle Başkan Mesut Günözene bu jestinden dolayı çok teşekkür ederim ve desteğimiz artarak devam edecektir diyerek teşekkür etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here