Başkan Günözen; “Pınarhisarspor, Pınarhisarlıların takımıdır”

10
Pınarhisarspor Başkanı Mesut Günözen, Pınarhisarspor’un Pınarhisarlıların takımı olduğunu, başarılarıyla gurur duyacak, başarısızlıklarıyla üzülecek olanların da Pınarhisarlılar olduğuna…….
 HABER MERKEZİ
Pınarhisarspor Başkanı Mesut Günözen, Pınarhisarspor’un Pınarhisarlıların takımı olduğunu, başarılarıyla gurur duyacak, başarısızlıklarıyla üzülecek olanların da Pınarhisarlılar olduğuna dikkat çekerek; “ Pınarhisarspor ne Başkan Mesut Günözen’in, ne Yönetim Kurulunun takımıdır. Bu takım Pınarhisarlıların takımıdır. Başarısıyla gurur duyacağımız, başarısızlıklarının ise hepimizi üzeceği ortadadır. Takımıza gerekli önem ve destek sağlanırsa bu takım ayakta kalabilir. Geçtiğimiz sezon tüm Pınarhisar kenetlendi. Geçen yıl Kaymakamlık makamında bulunan Mevlüt Özmen ve Belediye Başkanımız Mustafa Cingöz’ün, iş adamlarımızın, esnafın büyük desteği ile şampiyon olduk. Kupayı birlikte kaldırdık. Yeni Şampiyonluklar, başarılar yaşamak istiyorsak kenetlenerek, takımımıza maddi destek sağlayarak yeniden taşın altına elimizi koymak zorundayız. 
Pınarhisarspor başarılarıyla, İlçemizin adını Trakya’da, hatta yurt çapında duyurabilir. Bu imkânsız değil. Namağlup Şampiyon olduğumuzda yerel basın ve ulusal basın günlerce Pınarhisar’ı ve Pınarhisarspor’un başarısını yazdı. Kars’tan, Van’dan beni arayarak, Pınarhisarspor’un başarısını, şampiyonluğunu basında görüp gurur duyduğunu belirten Pınarhisarlılar oldu. 
Bu gün Pınarhisar’ın başarısı için yeniden birlik olma zamanıdır. Takımımıza sahip çıkma zamanıdır" dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here