Başkan Genç; “AK Parti’ye Babaeski’de yoğun bir Üye Talebi başladı”

16
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski  İlçe Başkanı Mali Müşavir Güray Genç, Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran’a önemli açıklamalarda bulundu.
HABER MERKEZİ
Başkan Genç yaptığı açıklamalarında şunları kaydetti: “Babaeski’de bizim göreve başladığımızdan bu yana yüzlerce kişi Ak Partiye üyelik başvurusunda bulundu. Yürütme Kurulumuz 12 kişiden oluşuyor. Haftada bir toplantı yapma kararı aldık. Gerekirse toplantıları sıklaştıracağız. Şu anda ekip arkadaşlarımda büyük bir çalışma hırsı görüyorum. Babaeski halkımızın da  yeni seçilen AK Parti Yönetimi’ne büyük bir destek olduğunu görüyoruz ve çok mutlu oluyoruz.
Babaeski’li hemşerilerimden sayısız tebrik aldım ve alıyorum. Babaeski halkının AK Parti’ye bize duyduğu bu olağünüstü güvene layık olmaya çalışacağız. Göreve geldikten sonra yüzlerce Babaeski’linin AK Parti’ye üye olmak üzere yarışması yeni ve genç ekibe olan güvendendir diye düşünüyorum.
Babaeski halkının partime ve bana gösterdiği büyük ilgi bana ve ekip arkadaşlarıma büyük bir çalışma şevki veriyor. Daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışacağız. Her şey Babaeski için.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here