Başkan Dermenci’ye davet

5
* Kofçaz Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’yi ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Ergül, Başkan Dermenci’yi Geleneksel Hıdrellez Şenlikleri’ne davet etti. 
HABER MERKEZİ
Yeni göreve gelen Kofçaz Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahtiyar Ergül, Başkan Yardımcısı Mustafa Ülver, Muhasip Üye Hasan Hüseyin Kayan, Üye Memiş Uçar ve Üye Yüksel Ay Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’ye hayırlısı olsun ziyaretinde bulundular. 
Kofçaz Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahtiyar Ergül, Başkan Dermenci’yi öncelikle Birliğe kazandırmış olduğu yeni hizmet binası için üyeler ve hizmet alan tüm yetiştiriciler adına tebrik ederek, kendileri gibi Kofçazlı olan birinin, yetiştiricilerinin böyle kaliteli, modern bir binada hizmet almalarını sağladığından dolayı ayrı bir onur ve gurur duyduklarını söyledi. 24 Mayıs 2015 Pazar günü yapılacak olan Geleneksel Hıdrellez Şenlikleri’ne Başkan Ali Dermenci’yi de davet eden Ergül, böyle güzel bir günde birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğini söyledi.
Başkan Dermenci, Kofçazlı hemşerilerinden böyle güzel sözler duyduğundan dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek,  üyelerinin ve tüm yetiştiricilerin hayvancılık adına en iyi hizmeti alabilmeleri için her zaman çalıştıklarını ve daha da çok çalışacaklarını söyledi. Birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dostluğun böyle günlerde daha da pekiştiğini söyleyen Dermenci, gerek Hıdrellez Şenlikleri gerek Yarışmalar gerekse de düzenlenen Yağmur Dualarıyla birlik ve beraberlik içerisinde olunduğunu belirtti. (Savaş Eskici)
      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.