Başkan Dengiz’den Muhtarlara Yeni Yıl Jesti

22
Kırklareli Muhtarlar Derneği 45 Köy Muhtarı’na Yeni Yıl Hediyesi verdi. Derneğe üye olan Köy Muhtarları’na yeni yıl hediyesi olarak Masaüstü Türk Bayrağı ve Dernek Bayrağı hediye edildi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Muhtarlar Derneği 45 Köy Muhtarı’na Yeni Yıl Hediyesi verdi. Derneğe üye olan Köy Muhtarları’na yeni yıl hediyesi olarak Masaüstü Türk Bayrağı ve Dernek Bayrağı hediye edildi.
Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda Dernek Başkanı Vedat Dengiz’in önderliğinde yapılan Muhtarlar Toplantısı, 17 Aralık 2014 Çarşamba Günü saat 12.00’de düzenlendi. Toplantıya; Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Kırklareli İl Mahalli İdareler Müdürü Alaeddin İkican da katıldı.
Saygı Duruşu ile başlayan toplantıda bir konuşma yapan Başkanı Dengiz şunları kaydetti:
“Bu derneğin kurulma amacı birlik, beraberliktir ve köylerimize mahallelerimize daha iyi, kaliteli hizmet etmek içindir. Biz dernek olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Yeni bir yıla başlayacağız bu vesile sizlere yeni yıl hediyesi olarak Türk Bayrağı ve Dernek Bayrağımızı hediye edeceğiz. Yeni yılda köylerimize mahallelerimize daha iyi hizmetler etmek için hep birlikte çalışacağız. Yeni yılın ailenize ve sevdiklerinize mutluluklar getirmesini diliyorum başarılar diliyorum.”
Başkanın konuşmasından sonra Kırklareli İl Mahalli İdareler Müdürü İkican’da bir konuşma yaparak şunları kaydetti;
“ Yeni yılın Birlik ve beraberlik getirmesini diliyorum. Sizler seçime girdiniz ve seçildiniz ama önemli olan seçildikten sonra seçildiğiniz yere liderlik yapabilmenizdir inanıyorum ki sizler seçildiğiniz yerlerde birer lider olacaksınız. Bulunduğunuz yerde Vatandaşların problemlerine çözüm üretin. Vatandaşların bir sıkıntısı olduğunda onu çözün işte bu şekilde de lider olursunuz ve liderliğinizi korursunuz. Devlet ve Vatandaşla sorunsuz görev yapmanızı temenni ediyorum.” 
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’da; “Bu Dernek ile oluşan birlik beraberliğiniz çok hoşuma gitti ve sizleri takdir ediyorum. Bu birliğiniz ve beraberliğin daim olsun. Siz muhtarlar olarak bulunduğunuz yerin liderisiniz bu yüzden bazen insanlar arasında problemler olabilir sizde bunları konuşarak en iyi şekilde çözebilirsiniz. Biz Meclis olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Geçen ay meclis olarak bütçeyi oluşturduk bütçe çalışmaları boyunca özellikle köylerimize bütçe ayırmaya çalıştık. Köylerimizin en büyük sıkıntılarından olan kanalizasyon ve alt yapı çalışmaları için elimizden geleni yaptık. Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum yeni yılda çalışmalarınızın ve başarılarınız devam etmesi temenni ediyorum” dedi. 
Toplantı Kırklareli İl Mahalli İdareler Müdürü Alaeddin İkican ile Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın Muhtarlara hediyelerini takdim etmeleri ile son buldu. (Selçuk Vurucu)
    Alaeddin İKİCAN
    İl Mahalli İdareler Müdürü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.