Başkan Dalgıç, Karadeniz Gençlik Spor Kulübü’nün Dayanışma Gecesi’ne katıldı

57
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Tekirdağ Karadeniz Gençlik Spor Kulübü’nün dernek binasında gerçekleştirilen dayanışma gecesine katıldı.

HABER MERKEZİ
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Tekirdağ Karadeniz Gençlik Spor Kulübü’nün dernek binasında gerçekleştirilen dayanışma gecesine katıldı. Gecede bir konuşma yapan Bakan Dalgıç, Karadenizli vatandaşlarımızın arasında bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Böylesine sıcak ve samimi bir ortamda bulunmaktan büyük bir mutluluk duydum. Karadenizli vatandaşlarımız sıcakkanlı ve çalışkan insanlar. Karadeniz gençlik spor kulübünü de tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından geceye katılanlar canlı müzik ve skeçlerle eğlenceli saatler geçirdiler. Gecede ayrıca Tekirdağ Karadeniz Gençlik Spor Kulübü’nün Şampiyonluk Kupasını Başkan Dalgıç verirken şampiyonluk pastası da hep birlikte kesildi, kulübe destek olanlara teşekkür plaketi verildi. Geceye Başkan Dalgıç’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Dağıstan Kılıçaslan, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Hakan Saraç, CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Belediye Meclis Üyeleri Levent Gündoğdu ve Vedat Kaçar ile Kulüp Başkanı Sezai Akyüz ve Karadenizli vatandaşlar katıldı. (s.e.)
  

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.