Başkan Çobanoğlu; “Pınarhisar halkına hak ettiği hizmeti sunacağız”

59
 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Pınarhisar İlçe Başkanı İbrahim Çobanoğlu ..
HABER MERKEZİ
 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Pınarhisar İlçe Başkanı İbrahim Çobanoğlu Pınarhisar’ın sorunlarını meclise taşıyor.  Başkan Çobanoğlu, Pınarhisar’ın çözüm bekleyen sorunları için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yaptığı görüşmelere devam ediyor. 
Çobanoğlu geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giderek Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli ile bir araya geldi ve Pınarhisar hakkında uzun bir sohbet toplantısı yaptı.
Başkan İbrahim Çobanoğlu, AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan ile birlikte Mecliste sık sık bir araya geldiklerini ve Pınarhisar’ın sorunlarını tespit ettiklerini, sorunların çözümü ve Pınarhisar’a sağlanacak kazanımlar içinde Bakanlarla görüşmelerde bulunduklarını belirterek;
“İlçemizin kazanımlarını arttırmak, sorunlarına ivedi çözüm sağlamak için bir ayağımız Anakara’da sağ olsunlar Milletvekilimiz Gürşan ve Bakanlarımız taleplerimizi alarak iletilen konularla yakından ilgileniyorlar. Malumunuz üzere Cumhurbaşkanımız Tayip Erdoğan içinde Pınarhisar’ın yeri başka. Tabi ki bu ilçemize hizmet anlamında bizlere de avantaj sağlıyor. Pınarhisar’ın güzel insanlarına hizmet etmek için başlattığımız çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz ve İnşallah Pınarhisar halkına hak ettiği hizmeti sunacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here