Başkan Cingöz’den Pınarhisarspor’a Şampiyonluk Yemeği

17
Kırklareli’nin Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Kırklareli 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden ve ligin bitimine haftalar kala Şampiyonluğu’nu ilan eden Pınarhisarspor için Şampiyonluk Yemeği düzenledi.
HABER MERKEZİ
Pınarhisar’da faaliyet gösteren Karadeniz Pide ve Lahmacun Salonu’nda verilen yemeğe; Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Emniyet Müdürü Salim Alemdar, Kırklareli İl Genel Meclisi Üyesi Çetin Şinikoğlu, Pınarhisar Belediye Meclis Üyesi Atilla Vural, AK Parti İlçe Başkanı Tarık Bayraktar, CHP İlçe Başkanı Volkan Ertan, MHP İlçe Başkanı Ümit Çalık, Pınarhisarspor Kulübü Başkanı Mesut Günözen, Pınarhisarspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Rahman Babacan, Antrenör Selim Cömert, A Takımı Futbolcuları, Futbol Sahası Görevlileri İrfan Cacı, Nuri Kasap, Belediye Şoförü Levent Doğruol katıldı.
Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz yaptığı konuşmasında da Yönetim Kurulu’nu, Teknik Kadro’yu ve Futbol Takımı’nı başarılarından dolayı kutlayarak; “Genç yüreklerinizle ve bileklerinizle kazandığınız bu zafer bizlere ve ilçemize büyük bir sevinç yaşatmıştır. Pınarhisar Belediyesi olarak spor kulübümüze her zaman olduğu gibi her türlü desteği vermeye hazırız.  AK Parti, CHP ve MHP İlçe Başkanları sağ olsunlar bu akşam bizleri yalnız bırakmadılar. Siyasi partilerimizden de her türlü destek sözünü aldım. yalnız sizlerden ricam hedefimiz Süper Amatör değil BAL Ligi olmalı. Bunu başaracak güçteyiz ve başaracağımıza da tüm kalbimle inanıyorum. Büyük başarınızdan dolayı hepinizi kutluyor hepinize çok teşekkür ediyorum dedi.
Pınarhisarspor Kulübü Başkanı Mesut Günözen’de yaptığı konuşmasında; “Başta Belediye Başkanımız Mustafa Cingöz olmak üzere bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen ve gecemize katılarak bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Hedefimiz Süper Amatör’de kalıcı olmak ve BAL Ligi’ne çıkmaktır. bunuda başaracak güçteyiz. Gerekli yerlere yapacağımız transferlerle de kadromuzu daha da güçlendirerek hedefimize ulaşacağız” dedi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here