Başkan Cingöz; “Pınarhisar’ı bir Avrupa Kenti haline getireceğiz”

11
 Pınarhisar Ali Özer parkında Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile Belediye hizmetleri hakkında görüşen Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz..
HABER MERKEZİ
 Pınarhisar Ali Özer parkında Gazetemiz Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya ile Belediye hizmetleri hakkında görüşen Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Belediye ekiplerinin gece gündüz demeden Pınarhisar’ı Trakya’nın En Modern İlçesi haline getirmek için çalıştıklarını söyledi.
Başkan Cingöz Genel Koordinatörümüz Hacer Gökkaya’ya şu açıklamalarda bulundu:
“İlçemizi Trakya’nın En Modern İlçesi haline getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Geçen 5 yılda 10 yıllık iş yapabilmek için çalıştık. Bunda büyük ölçüde muvaffak olduk. Vatandaşımız da kendilerine sunduğumuz hizmetlerden sonra bize güvenerek bir dönem daha yetki verdi. Aynı şevk ve süratle Pınarhisar’ın çehresini değiştirmek için çalışıyoruz. Belediye olarak tecrübeli ve çalışkan bir ekibe sahip olmamız bizim içinde, hemşerilerimiz içinde büyük şans. Çalışmalarımızda zamana karşı yarışıyoruz. Asla sabah 09.00, akşam 18.00 mantığı ile çalışmıyoruz. Bende arkadaşlarımızda Pınarhisar’ımıza hizmet sevdalısıyız. Zaten aksi olduğu zaman hizmet sunamazsınız. Hedefimiz Pınar hisarımızı Trakya’nın örnek alınacak olan en modern kenti haline getirmektir. Bunu da gerçekleştireceğimize inanıyorum. Geçen dönem yapmış olduğumuz hizmetlerle bunu ispat ettik. Şimdi üzerine koyarak, hizmeti katlayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yol ve kaldırım çalışmalarımız yapmış olduğumuz program dahilinde devam ediyor. En son Halk Eğitim Merkezi ile Kaymakamlık Konutu arasında kalan yolda, kaldırım ve yol düzenleme çalışmalarımızı başlattık. Yol yapım çalışmalarımızda halkımızdan anlayış bekliyoruz. Çalışmalarımızın halkımıza geçici bir süre rahatsızlık vereceğini biliyoruz ama taktir edersiniz ki yıkmadan, kazmadan yapmak mümkün değil. Böyle bir teknoloji olsaydı halkımıza rahatsızlık vermemek için bu teknolojiyi de kullanırdık. Bu dönemde hazırlamış olduğumuz projeleri bir bir hayata geçirerek Pınarhisar’ı bir Avrupa Kenti haline getireceğiz. Sizin aracılığınızla buradan halkımıza bu sözü veriyorum” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here