Başkan Çiler; “Birleştirici olacağım”

30
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’e Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap ekibi ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
HABER MERKEZİ
5 Aralık 2014 Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşen ziyarette, Başkanlar Birlik, Beraberlik Mesajı veren açıklamalarda bulundu. 
Çiler; “Biz Kırklareli AK Parti olarak 30 Kasım’dan sonra beyaz bir sayfa açtık. Hepimiz el ele vererek dargın, küskün bırakmadan birlik içinde çalışacağız. Ben yaş olarak teşkilatta küçüğüm ama büyük birleştirici olacağıma Kırklareli’ye AK Partiyi sevdireceğime inanıyorum. Partimizi ve Kırklareli’mizi daha ileriye daha iyiye götüreceğiz” dedi.
Başkan Kasap’ta; “Kırklareli ve partimiz için hayırlı olacağına inanıyoruz, Kırklareli ve partimize hareketlilik getireceğine inanıyorum. Biz AK Parti Teşkilatı içinde yetişen insanlarız, Başkanımızın her zaman yanındayız hep beraberiz, birlik beraberlik içindeyiz. Başkanımın gençliği ve dinamikliği ile Kırklareli’ye iyi işler yapacağına inanıyor, Partimize ve Kırklareli’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (Selçuk Vurucu) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here